AktualnościSportUncategorized

Szkolny turniej tenisa stołowego

13 listopada w naszej szkole odbyły się szkolne mistrzostwa w tenisie stołowym. Impreza miała na celu promocję aktywnego stylu życia i spędzania wolnego czasu, popularyzację tenisa stołowego wśród młodzieży oraz wyłonienie najlepszych zawodników z naszej szkoły. W turnieju wzięło udział 39 uczniów grających w kategoriach męskiej oraz żeńskiej.

WYNIKI:
Kategoria żeńska:

I miejsce – Gabriela Kurowska kl. 4PT

II miejsce – Amelia Kalinowska kl. 4PT

III miejsce – Karolina Nieścioruk kl. 4RT

Kategoria męska:

I miejsce – Bartłomiej Matejuk kl. 4FTM

II miejsce – Kacper Stadnik kl. 5FTR

III miejsce – Wiktor Korzeniowski kl. 3BT

 

 

Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale. Będą mieli również możliwość reprezentowania naszej szkoły na powiatowych mistrzostwach w drużynowym tenisie stołowym, które odbędą się już niebawem.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom

Nauczyciele WF