Biblioteka

Katalog On-line

Drodzy czytelnicy,
istnieje możliwość korzystania z katalogu bibliotecznego naszej szkoły oraz sprawdzenia stanu konta bibliotecznego uczniów/nauczycieli przy wykorzystaniu Internetu.
W związku z tym osoby, które dotychczas tego nie zrobiły, prosimy o podanie adresu e-mailowego (jednego na ucznia). Po dodaniu przez bibliotekarza tego adresu do systemu MOLnet+ opcja ta będzie uruchomiona.
Katalog komputerowy udostępniany za pomocą programu MOLNET+, umożliwia użytkownikom wyszukiwanie i przeglądanie zasobów naszej biblioteki. Czytelnik ma do dyspozycji wyszukiwanie za pomocą: indeksu autorów (nazwiska autorów książek), tytułów (zawiera wszystkie tytuły, w tym tytuły tomów pozycji wielotomowych oraz tytuły prac współwydanych), UKD (zawiera symbole UKD tworzące klasyfikację rzeczową zbiorów) oraz indeksu haseł przedmiotowych (zawiera hasła przedmiotowe zastosowane w katalogu).
Adres katalogu internetowego:
https://m001079.molnet.mol.pl/

Poniżej znajduje się link do porady dotyczącej pierwszego logowania do systemu:

http://www.vulcan.edu.pl/vulcang_files/user/AABW/AABWPDF/molnetplus/molnet_Pierwsze-logowanie.pdf

Zachęcamy do korzystania z tej możliwości.