Uncategorized

Matematyka 4RTM(1godz) 4BT(2godz) 08.04.2020

08.04.2020

Temat(IVRTM): Rozwiązywanie przykładowych arkuszy maturalnych.

 

Temat1,2(IVBT): Rozwiązywanie przykładowych arkuszy maturalnych.

Moi drodzy do świąt ćwiczymy rozwiązywanie arkuszy maturalych.

Na dzisiejszych lekcjach macie do zrobienia arkusz: https://szaloneliczby.pl/matura-podstawowa-poprawkowa-matematyka-sierpien-2015-odpowiedzi/

Klasę 4RTM obowiązuje dzisiaj tylko jedna godzina lekcyjna więc do zrobienia z arkusza zamieszczonego w linku macie tylko test.

Klasa 4BT ma dzisiaj planowo 3 godziny dlatego wasza praca to skończenie analizy matury próbnej (i to jest dzisiejszy „oddzielny” temat) i zrobienie zarówno testu jak i zadań zamkniętych z linku zamieszczonego w tej lekcji.

w razie pytań kontakt na messengera 12.35 – 14.10. Potwierdzeniem aktywności będzie odpowiedź do zadania nr 10. (przysyłajcie tylko lierkę) Czekam do godz.18.00 Matura próbna poszła nie najgorzej ale szału nie ma, poćwiczcie solidnie. I.Sokołowska