AktualnościKonkursyZrealizowane

Wyniki XVII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „EKO PLANETA”

25 listopada 2020 roku po raz kolejny przeprowadzony został Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko Planeta.” Tym razem młodzież zmagała się  z zadaniami testowymi on-line. Ideą konkursu jest upowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska i zagrożeniach wynikających z rozwoju gospodarczego a także poszerzenie wśród młodzieży wiedzy o przyrodzie Polski.

Uczestnicy mogli wziąć udział w jednej z dwóch form konkursu: teście konkursowym z zakresu przyrody, biologii oraz ochrony środowiska a także w konkursie prac indywidualnych.

Z przyjemnością informujemy, że osobami, które otrzymały największą ilość punktów i wykazali się najszerszą wiedzą o ochronie środowiska na szczeblu szkolnym okazali się:

Mateusz Winniczuk– uczeń klasy III BT- I miejsce
Zając Kaja– uczennica klasy- IV MTP- II miejsce
Wołowik Piotr– uczeń klasy IV BT- III miejsce

W tym roku po raz pierwszy uczeń naszej szkoły wziął udział  w konkursie prac indywidualnych i od razu z powodzeniem.
Kamil Izdebski z klasy 3 CB otrzymał wyróżnienie za album na temat: „Zwierzęta wokół nas”.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy  sukcesów.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „EKO PLANETA” jest Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy  i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Grodzisku Mazowieckim. Konkurs przeprowadzony jest przy współpracy merytorycznej z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. 

Szkolny  Organizator  Konkursu:
Marta Marecka –Gierej
Danuta Koczkodaj