AktualnościBibliotekaBibliotekaUncategorized

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Czytamy z sercem”

Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły Anna Wołowik z klasy I PT zajęła
I
miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Czytamy  z  sercem”.
Celem konkursu była promocja wśród uczniów literatury
i czytelnictwa.
#czytamyzsercem

Organizatorem konkursu była Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Sokołowie Małopolskim oraz filie w Wólce Niedźwiedzkiej i Trzebosi.

Ogółem na konkurs wpłynęło 390 prac z całej Polski. Prace oceniane były kategoriach wiekowych: dzieci młodsze ( I-III klasa), dzieci starsze (IV-VI klasa), młodzież i osoby dorosłe. Jury przyznało 23 nagrody i 15 wyróżnień. Tematem ocenianych fotografii było ukazanie książki lub osoby czytającej o sercu, dla serca i z sercem. Interpretacja tematu była dowolna.