AktualnościUncategorized

Uczniowie ZSCKR w Jabłoniu stypendystami Lubelskiej Kuźni Talentów 2023-2024

Z dumą informujemy, że uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego otrzymali stypendia w ramach programu stypendialnego  „Lubelska kuźnia talentów 2023-2024” realizowanego  przez Województwo Lubelskie w ramach Działania 10.4 Kształcenie Zawodowe, Priorytetu X Lepsza edukacja, programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, dofinansowanego przez Unię Europejską.

Uroczysta Gala stypendystów odbyła się 14 marca 2024 r. w Medycznym Studium Zawodowym im. Danuty Siedzikówny ps. „Inka” w Białej Podlaskiej.

     Nasi stypendyści to: Mikołaj Komarek uczeń klasy 4 FTM technikum kształcącego w zawodzie technik rolnik i Kacper Kurowski – uczeń klasy 5 PT technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w nauce i rozwoju osobistym.

Lisiecka Anna