Aktualności

Szkolny konkurs plastyczny „Zdrowie to podstawa”

Na przełomie września i października w naszej szkole zorganizowano konkurs plastyczny pod hasłem „Zdrowie to podstawa”. Przygotowanie plakatów promujących dbanie o zdrowie poprzedzone było zajęciami profilaktycznymi, które zostały przeprowadzone przez psychologa szkolnego.

Konkurs wygrał uczeń klasy II F4R Hubert Zdunek, który w humorystyczny sposób zachęcał do spożywania warzyw. Wiktoria Hurko z klasy III PT (II miejsce) zwróciła uwagę na to, jak ważny jest sen. Amelia Kociel z klasy I PT (III miejsce) przypomniała, iż dla zachowania zdrowia warto zrezygnować z palenia tytoniu. Wymienione osoby otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Gratulujemy zwycięzcom! Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział, a wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy zdrowia.

Anna Gronowska