AktualnościWycieczki

Przyjemne i pożyteczne

We wtorek 12.03.2019 r. uczniowie klas trzecich oraz czwartych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu odwiedzili Białą Podlaskę.

Głównym celem wycieczki była wizyta w Państwowej Szkole Wyższej  im. Papieża Jana Pawła II. Dzięki uprzejmości Pani Kierownik Zakładu Rolnictwa dr inż. Alicji Baranowskiej, młodzież miała okazję zapoznać się bliżej z ofertą edukacyjną oraz z uczelnią.Uczelnia  zapewnienia swoim studentom komfortowe warunki nauki i wypoczynku. Mieliśmy okazję zobaczyć budynki dydaktyczne, halę sportową z częścią dydaktyczną i boiskiem, dom studenta oraz laboratoria.

Bardzo dziękujemy Pani dr inż. Alicji Baranowskiej za zainteresowanie uczniów tematyką związaną  z rolnictwem.

Dziękujemy za otwartość i  miłą współpracę.

Marta Marecka – Gierej

Anna Świderska