AktualnościSport

SPORTOWE ZMAGANIA UCZNIÓW ZSCKR W JABŁONIU

W dniu 07.03.2019 r. w Białej Podlaskiej  odbyły się zawody rejonowe w piłce siatkowej chłopców, w których uczestniczyła drużyna naszej szkoły. W półfinale rejonu nasza drużyna spotkała się z Zespołem Szkół Technicznych z Międzyrzeca Podlaskiego ulegając im 2:0.W meczu o trzecie miejsce nasza drużyna uległa 2:0 Liceum Ogólnokształcącemu w Łukowie , co w efekcie dało naszej drużynie IV miejsce w rejonie.

W dniu 12.03 2019 r. drużyna dziewcząt naszej szkoły w piłce siatkowej uczestniczyła w Turnieju o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Wisznicach zorganizowanego z okazji Dnia Kobiet. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny: SP w Wisznicach, Gimnazjum w Wisznicach, LO w Wisznicach i drużyna dziewcząt naszej szkoły. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Drużyna naszych dziewcząt w pierwszym meczu wygrała 2:0 z Gimnazjum w Wisznicach, w drugim jednak uległa gospodyniom 0:2, by w trzecim pokonać SP w Wisznicach 2:0 , co w klasyfikacji końcowej dało naszym dziewczętom II miejsce.

W dniu 13.03.2019 r. w Białej Podlaskiej odbyły się finały rejonu w piłce ręcznej chłopców. Do finału przystąpiło pięć drużyn. Drużyna naszych chłopców zagrała w grupie z LO im.Staszica w Białej Podlaskiej oraz z LO w Janowie Podlaskim. Niestety oba mecze przegrała, co dało naszej drużynie III miejsce w grupie, a V miejsce w klasyfikacji końcowej zawodów.

Nauczyciele wf.