AktualnościWycieczki

Nasza młodzież na Klubowych Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej

26 listopada odbyła się wycieczka na Klubowe Mistrzostwa Świata Piłki Siatkowej Mężczyzn do Rzeszowa. Celem wycieczki było promowanie kultury kibicowania, zachowań fair play oraz promocja piłki siatkowej jako sportu. Na rzeszowskiej hali „Podpromie” mieliśmy okazję zobaczenia dwóch meczy piłki siatkowej na najwyższym światowym poziomie. Pierwszy z nich został rozegrany pomiędzy włoską drużyną Trentino Volley oraz Khatam Ardakan z Iranu. Pierwsze starcie skończyło się wynikiem 3-0 na korzyść włoskiej drużyny. Drugi mecz pomiędzy polską drużyną Asseco Resovia Rzeszów i brazylijską Sada Cruzeiro dostarczył nam wielu emocji i zakończył się zwycięstwem naszej drużyny w tie-breaku 17:15. Mecz można było obejrzeć na żywo na antenie Polsat Sport.

Artur Paterek
Rafał Stańko