AktualnościPraktyki

Wizyta w P.U.H. Agrotechnika w Ciciborze Dużym.

W dniu 23 listopada br. uczniowie klasy 3MT i 2FT w ramach zajęć praktycznych odwiedzili P.U.H. Agrotechnika w Ciciborze Dużym. Firma ta specjalizuje się w sprzedaży maszyn rolniczych, maszyn do pielęgnacji terenów zieleni, oryginalnych części John Deere, części zamiennych do różnych marek pojazdów i maszyn rolniczych oraz olejów i smarów. Przedsiębiorstwo powstało w 2000 roku i od tego czasu prowadzi swoją działalność na terenie wschodniej Polski. .

Pan Adam Kolasa – Kierownik działu serwisu przybliżył uczniom działanie systemu GPS w rolnictwie. GPS czyli system globalnej nawigacji satelitarnej wykorzystywany jest w światowym rolnictwie już od wielu lat. Uczniowie mogli również zobaczyć dobrze wyposażony sklep z częściami, serwis i sprzęt, który stał na placu firmowym. Mieli okazję zobaczyć jak  wyposażony jest jeden z większych ciągników.

Składamy serdeczne podziękowania za cenne wiadomości i miłe przyjęcie naszej grupy.

Opiekunowie wycieczki : Beata Kaczan, Anna Świderska, Marek Osek