AktualnościBibliotekaBibliotekaKonkursyUncategorizedZrealizowane

KONKURS RECYTATORSKI

    8 listopada 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Jabłoniu odbyły się eliminacje gminne 27. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego „sny i marzenia”. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 17 recytatorów.

    Naszą szkołę reprezentowali Wiktoria Hulewska z kl. III PT,  Julia Kolasa z kl. III PT oraz Cyprian Chudzik z kl. III RT.  Uczniów do konkursu przygotowały Bożena Kusiuk  i Małgorzata Semeniuk. Nasi uczniowie sięgnęli po utwory liryczne Adama Asnyka, Marii Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej i Cypriana Kamila Norwida. Wszyscy recytatorzy oraz nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

    Naszym recytatorom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i życzymy sukcesów na kolejnych konkursach.