AktualnościKonkursyTechnik Rolnik i Szkoła BranżowaUncategorized

Konkurs „Bądź bezpieczny na drodze ciągnikiem”

    ZSCKR w Sandomierzu był gospodarzem konkursu z wiedzy o przepisach ruchu drogowego i jazdy ciągnikiem „Bądź bezpieczny na drodze ciągnikiem” szkół rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wykład Bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz nadzór merytoryczny poprowadzony był przez egzaminatorów z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu. Cel konkursu to wzrost świadomości na temat zagrożeń w ruchu drogowym, propagowanie bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym oraz doskonalenie techniki jazdy ciągnikiem.

    Naszą szkołę dzielnie reprezentowali uczniowie z klasy 2CB Mateusz Niedźwiedź i Michał Gil. Do wykonania były dwa zadania praktyczne z egzaminu na kategorię T oraz test wiedzy. Po dodaniu punktów za wszystkie zadania panowie wypadli dobrze zajmując siódme miejsce.

Opiekun: Krzysztof Jaszczuk