Aktualności

SPOTKANIE ZE STUDENTAMI UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W LUBLINIE.

30.05.2019 roku w naszej szkole gościliśmy studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Dzięki współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Parczewie dwoje studentów szóstego roku kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie spotkało się z uczennicami      i uczniami klas: IPT, I FTP, I CB, I BT, II CB, II MTP, II BT. Ze względu na specyfikę omawianych  tematów zajęcia dla dziewcząt prowadziła kobieta, dla chłopców-mężczyzna. Główne zagadnienia poruszone przez prowadzących dotyczyły  profilaktyki chorób wenerycznych, antykoncepcji i higieny intymnej. Dziękujemy bardzo studentom za przybliżenie ważnych dla młodych ludzi tematów a Pani Justynie Dominik za koordynację działań.

Pedagog szkolny Marta Lewczuk