Uncategorized

język rosyjski II BT

25.06.2020

Temat: Utrwalenie wiadomości.

Drodzy Uczniowie!

To już ostatnia nasza lekcja w tym roku szkolnym. Dziś utrwalimy wiadomości z poszczególnych działów, które omawialiśmy. W celu utrwalenia leksyki i wyrażeń zamieszczam nagrania. Zachęcam do ich obejrzenia i głośnego powtarzania zwrotów po lektorze. Pozostawiam też pewną dowolność w wyborze nagrań. Sami doskonale wiecie, które zagadnienia wymagają utrwalenia. Z pewnością znajdą się też wśród Was osoby, które zechcą poświęcić trochę więcej czasu na powtórzenie.

RODZINA

 

 

OKREŚLANIE WIEKU

CZAS WOLNY

 

ZDROWIE

 

 

LETNI WYPOCZYNEK

 

POGODA

STREFY KRAJOBRAZU ROSJI

Dziękuję Wam za zaangażowanie i pracę w tym roku szkolnym. Piszcie przez dziennik lub na adres: radkowska.zsckrjablon@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie, do zobaczenia

Urszula Rądkowska