Uncategorized

język angielski I B4 14.05.2020 r.- sprawdzian wiadomości

Temat lekcji: Sprawdzian wiadomości z rozdziału 1 i 2 w podręczniku

Dzień dobry, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na stronie zdalne lekcje oraz wpisem w dzienniku w zakładce sprawdziany piszemy dzisiaj sprawdzian.

Link do quizu (sprawdzianu): quizizz.com/join?gc=0732552

UWAGA:
1. Przed przystąpieniem do quizu podajemy swoje imię i nazwisko.
2. Quiz jest ważny od godz. 12:30 do 13:30. Zalecam pisanie go na komputerze- jest łatwiej.
3. Jeżeli ktoś nie przystąpi do quizu w terminie będzie możliwość napisania jeszcze w godzinie wieczornej- proszę o kontakt na FB lub dzienniku to go udostępnię.

Quiz ma 36 pytań. Można za niego uzyskać  łącznie 45p.
Większość pytań (30 jest typu ABCDE) W 5 pytaniach samemu trzeba wpisać wskazane słowo.  Jest też 1 pytanie otwarte za 10 p.. Dodatkowo pytania  i odpowiedzi u każdego z was są w innej kolejności- system miesza kolejność pytań i odpowiedzi.
Pytania mają limit czasu- słówka 15 s. (albo się zna i się zaznacza odpowiednią opcję albo nie- tak żeby nie było możliwości włączenia słownika/tłumacza); Na pytanie otwarte macie 20 min. W raporcie który otrzymuje po zakończeniu quizu widzę ile sekund zajęło uczniowi udzielenie odpowiedzi na każde pytanie- dopuszcza się niewielkie przekroczenia limitu czasu o kilka sekund- zwłaszcza w początkowych pytaniach. Jeżeli limity czasu będą znacznie przekroczone (zwłaszcza w pytaniach dotyczących słownictwa- nie będę zaliczał odpowiedzi).

Powodzenia!

W razie pytań archilczuk@gmail.com lub kontakt przez Facebook.

Ariel Chilczuk