Uncategorized

język angielski-2FTP

25.03.2020.
Witam wszystkich!
Na naszej grupie klasowej „J. angielski-2FTP” i na wasze e-mail adresy na bieżąco otrzymujecie materiały do pracy w domu. Lekcje on-line poprzez wideo rozmowy są nadal aktualne.
Temat lekcji:
1) Zaimki dzierżawcze.
„Whose sunglasses are these?” – rozmowy o posiadaniu.
2) Past Simple (Powtórzenie materiału)
Na stronie internetowej pod adresem:https://www.ang.pl/gramatyka/zaimki/dzierzawcze znajdziecie informacje dotyczącą użycia zaimków oraz zadania on-line. Osoby które nie mogą uczestniczyć w naszej lekcji są proszone o sporządzenie swojej własnej notatki na podstawie materiałów umieszczonych na wyżej wymienionej stronie oraz materiałów wysłanych przeze mnie na naszą grupę.
W zeszycie przedmiotowym proszę również o wykonanie zadań wysłanych na naszą grupę.
Powodzenia!