AktualnościKonkursyUncategorized

XII edycja projektu „Szkoła Innowacji

    19 kwietnia 2024 r. odbyła się w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie Gala podsumowująca XII edycję projektu „Szkoła Innowacji”. Konkurs Szkoła Innowacji prowadzony jest od 2013 r.
    Organizatorem Konkursu jest Lubelska Akademia WSEI we współpracy z Samorządem Województwa Lubelskiego, Prezydentem Miasta Lublin i Kuratorem Oświaty w Lublinie. Patronem medialnym Konkursu jest Telewizja Lublin. Sponsorami Wydarzenia są : Prezydent Miasta Lublin, Marszałek Województwa Lubelskiego, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Lubelska Akademia WSEI.
    Po raz kolejny Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu uzyskał wyróżnienie spośród szkół z województwa lubelskiego. Doceniono inicjatywy podejmowane przez kadrę oraz uczniów w zakresie kreatywnych pomysłów, współpracy międzynarodowej, innowacyjnych rozwiązań oraz działań wspierających edukację praktyczną dla rynku pracy.
    – Celem naszego konkursu jest budowanie wizerunku certyfikowanych szkół, jako jednostek nowoczesnych, innowacyjnych, przedsiębiorczych, dbających o losy swoich absolwentów. Od pierwszej edycji cieszy się on dużą popularnością, a szkoły z całego województwa z niecierpliwością czekają na jego kolejne odsłony. Sukcesy i zainteresowanie poprzednimi edycjami konkursu są dowodem na to, jak bardzo ważne i potrzebne społecznie jest to wydarzenie. Wszystkim laureatom
serdecznie gratulujemy – mówi Teresa Bogacka, Kanclerz WSEI.