Uncategorized

zajęcia z wychowawcą II PT

30.03.2020 r.

Temat: Zróbmy coś osobno, jednak wspólnie.

1.Motywowanie do wzięcia udziału w akcji „Zróbmy coś osobno, jednak wspólnie”.

W tym roku Święta Wielkanocne będą wyglądały nieco inaczej. W ubiegłych latach bardzo aktywnie włączaliście się w pielęgnowanie tradycji świątecznych – przygotowywaliśmy wystawy i upominki dla nauczycieli i pracowników szkoły. Mam nadzieję, że tym razem również podejmiecie wyzwanie i przygotujecie pisankę z tego, co macie akurat w domu. Często tworzyliśmy „coś z niczego”, do przygotowywania dekoracji na różne okazje wykorzystywaliśmy materiały służące zupełnie do czegoś innego. Zawsze wszyscy bardzo angażowaliście się w przygotowania. Z cierpliwością wykonywaliście elementy dekoracji, podpowiadaliście sprytne rozwiązania. Proszę, włączcie się do akcji. Poszukajcie materiałów, zaangażujcie domowników. Będzie to forma wspólnej zabawy. Zróbcie zdjęcie z pisanką, lub samej pisanki i prześlijcie na adres założony na potrzeby akcji: pisanka.jablon@gmail.com

Termin realizacji – 8 kwietnia 2020.

Liczę na Was! Wytnijcie kształt z tektury i przyklejcie to, co znajdziecie. Możecie jak najbardziej wykorzystać materiały plastyczne jeśli je macie. Malujcie! Przyklejajcie! Wierzę, że zaangażujecie się tak jak zawsze. Jesteście kreatywni i bardzo pracowici. Z niecierpliwością będę czekać na zdjęcia. Ja już swoją pisankę zrobiłam.

2.Informacja o pracy pedagoga, psychologa i biblioteki.

W zakładce „zdalne lekcje” możecie znaleźć materiały zamieszczane przez psychologa (np. warunki sprzyjające uczeniu się, rola motywacji w uczeniu się, zasady skutecznego uczenia się). Pani psycholog będzie na bieżąco aktualizować wpisy. Z konsultacji psychologa Pani Anny Gronowskiej można skorzystać za pośrednictwem e-dziennika oraz adresu e-mail  psycholog.zsckr@wp.pl. Z pedagogiem szkolnym Panią Martą Lewczuk można kontaktować się poprzez dziennik. Polecam również zaglądanie do zakładki biblioteki. Znajdziecie tam np. adresy stron do wirtualnych spacerów po muzeach np. znajdującego się blisko nas Muzeum Zamoyskich w Kozłówce: http://zwiedzajlubelskie.pl/kozlowka

Wszelkie pytania kierujcie jak do tej pory przez dziennik elektroniczny, telefonicznie lub na adres radkowska.zsckrjablon@gmail.com

Pozdrawiam

Urszula Rądkowska