Uncategorized

Zajęcia praktyczne – procesy technologiczne w gastronomii – III MTP

Zajęcia praktyczne – procesy technologiczne w gastronomi

27.05.2020

Temat: Zajęcia utrwalające wiadomości i przygotowujące do egzaminu zawodowego

Witam Was Drodzy Uczniowie

Kontynuujemy przygotowanie do egzaminu praktycznego. Naszym głównym zadaniem na dzisiejsze zajęcia będzie rozwiązywanie testów egzaminacyjnych . W tym celu należy skorzystać  z adresu https://arkusze.pl/egzamin-zawodowy-kwalifikacja-t-06/  .  Wasze zadanie to rozwiązanie testów z 2018r styczeń i 2019 styczeń r  . Następnie należy sprawdzić poprawność rozwiązania korzystając z odpowiedzi. Zachęcam do rozwiązywanie innych dostępnych testów.

Tylko od waszej sumienności zależy wasz sukces na egzaminie, który was czeka.

Wszelkie pytania i informacje zwrotne należy kierować do mnie na e-mail – jolantazajac66@wp.pl   lub poprzez e-dziennik wpisując w tytule wiadomości imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Czekam na informację czy wynik egzaminu jest pozytywny oraz ilość uzyskanych punktów.

Życzę powodzenia i miłej pracy

Jolanta Zając