AktualnościTechnik MechanizacjiUncategorizedWspółpracaWycieczki

Wizyta w Firmie Raiffeisen Waren

     Firma Raiffeisen Waren prowadzi swoją działalność w Rykach a jeden z punktów sprzedaży i serwisowania maszyn mieści się w Parczewie przy ulicy Lubartowskiej.
W ramach swoich zajęć praktycznych uczniowie klasy IIBT technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki zapoznali się z tym, co z punktu widzenia przyszłych właścicieli gospodarstw rolnych jest ważne, a mianowicie oferta handlowa i obsługa serwisowa. Pan Marcin Wróblewski w ciekawy sposób opowiedział czym zajmuje się Raiffeisen Waren oraz przedstawił ofertę handlowąfirmy. Pan Grzegorz Stadnik przedstawił działanie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

     Nowością na naszym rynku jest wprowadzenie wynajmu maszyn oraz handel maszynami używanymi lub zamiana używanej maszyny na nową. Patrzymy na Zachód, gdzie te rozwiązania bardzo dobrze funkcjonują – wyjaśnia dyrektor handlowy Pan Marcin Wróblewski .