AktualnościInternatUncategorized

Warsztaty w internacie.

„Czekolada w roli głównej” i „ masa gipsowa – tworzenie magnesów” warsztaty w internacie. Obejmowały tematykę tworzenia magnesów z masy gipsowej oraz zabawę z czekoladą, gdzie wychowankowie mieli okazję tworzyć własne słodycze i żelki. Pierwsze warsztaty pozwoliły nam eksperymentować z formowaniem masy gipsowej, co rozbudziło naszą kreatywność i umiejętności manualne. Następnie, zabawa z czekoladą była nie tylko smakowita, ale także edukacyjna.
    Wychowankowie zdobyli cenną wiedzę na temat historii czekolady i jej właściwości.Uczestnicy mieli okazję poznać proces tworzenia słodyczy od podstaw, co było fascynującym doświadczeniem.
    Warsztaty sprzyjały interakcji i współpracy między uczestnikami. Praca w grupie nad projektami z masy gipsowej oraz wspólne tworzenie słodyczy zwiększały poczucie wspólnoty i wzajemnej pomocy. To był świetny sposób na budowanie więzi między wychowankami internatu.