AktualnościUncategorized

Uczniowie ZSCKR w Jabłoniu stypendystami Lubelskiej Kuźni Talentów 2021-2023

Z dumą informujemy, że uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego otrzymali stypendia w ramach programu stypendialnego  „Lubelska kuźnia talentów 2021-2023” realizowanego przez Województwo Lubelskie w ramach 12 Osi Priorytetowej Edukacja, kwalifikacje i kompetencje, Działanie 12.4 Kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2019-2020, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nasi stypendyści to: Jakub Matejuk i Paweł Wasilewski– uczniowie klasy 4B4 Technikum kształcącego w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w nauce i rozwoju osobistym.