Aktualności

SZKOLNY ETAP IV POWIATOWEJ OLIMPIADY O CHOROBACH ZAKAŹNYCH.

13.11.2019 roku odbył się szkolny etap IV Powiatowej Olimpiady o Chorobach Zakaźnych. Wzięła w nim udział rekordowa ilość uczniów- było ich aż 60.                                                                                                             Zgodnie z regulaminem w etapie powiatowym może wziąć udział tylko trzy osoby, które uzyskały największą ilość punktów w etapie szkolnym. W związku z tym cztery osoby: Klaudia Harasim-kl. I P4, Patrycja Makarewicz -kl. II MTP, Filip Pajczuk i Marcin Stryczek z klasy I F4R walczyły w dogrywce o trzecie miejsce. Ostatecznie do etapu powiatowego, który odbędzie się 02.12.2019 roku w Parczewie zakwalifikowali się: Patrycja Piątek-kl.III MTP, Krystian Piątek-kl. I P4 i Patrycja Makarewicz-kl. II MTP.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom etapu szkolnego , życzymy dalszych sukcesów a zwycięzcom powodzenia w etapie powiatowym.

Marta Lewczuk, Joanna Michaluk