AktualnościSport

Szkolny Turniej Piłki Siatkowej

19 listopada na sali gimnastycznej naszej Szkoły odbył się Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej. Celem turnieju była promocja piłki siatkowej jako sportu, promocja zdrowego stylu życia oraz wyłonienie najlepszej drużyny siatkarskiej w Szkole. W turnieju wzięło udział 15 drużyn. I miejsce zajęła drużyna z klasy IV BT w składzie: Marcin Władyczuk, Jakub Siuciak, Kacper Maciejuk, Jakub Uss, Jakub Jaszewski, Mikołaj Borowicz, Paweł Pietrzyk, Mikołaj Pajdosz, II miejsce klasa II BT w składzie: Paweł Balak, Adrian Kurowski, Łukasz Dzyr, Michał Konon, Jakub Chudek, Grzegorz Momont, Piotr Kaliszuk, Sebastian Różnowicz, III miejsce klasa IV RTM w składzie: Sebastian Świderski, Przemysław Parchomiuk, Piotr Izdebski, Natalia Łuć, Krystian Nadolny, Marzena Chwalczuk, Jowita Jakubiuk, Wiktoria Bobruk, Kamila Kwiatkowska.

Nauczyciele WF