Aktualności

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego konkursu Ekologicznego „ EKO PLANETA ”

Po wytężonych zmaganiach uczniów naszej szkoły z przyjemnością ogłaszamy, że osobą, która otrzymała największą ilość punktów, dyplom za bardzo dobry wynik w konkursie EKO-PLANETA oraz nagrodę książkową jest uczennica klasy I FTPWiktoria Augustyniak.

Pozostałe osoby otrzymują dyplomy uznania i są to:

Cybul Paulina klasa I FTP

Zenowicz Wiktoria klasa I FTP

Grajner Anna klasa I PT

Cieniuch Kinga klasa I FTP

Baruch Paulina klasa I FTP

Różnowicz Sebastian klasa I BT

Nejman Patryk klasa I BT

Winniczuk Mateusz klasa I BT

Tymosiewicz Mikołaj klasa II MTP

Gruszczyk Jakub klasa II MTP

Koter Sebastian klasa II MTP

Kurowski Grzegorz klasa II MTP

Szopliński Wojciech klasa II MTP

Deneka Jakub klasa  II MTP

Borowik Zuzanna klasa II CB

Bryguła Dominik klasa II CB

Dąbrowski Jakub klasa II CB

Hołowieniec Mikołaj klasa II CB

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które tak chętnie wzięły udział w tegorocznej edycji Konkursu. Bez względu na uzyskane wyniki został osiągnięty podstawowy cel, tj. upowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska  i przyrodzie Polski. Mamy nadzieję, że ta rywalizacja dostarczyła Wam rozrywki umysłowej a najlepszym satysfakcji z osiągnięć.

Wszystkim szczęśliwcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szkolni  Organizatorzy  Konkursu:

Marta Marecka – Gierej

 Danuta Koczkodaj