AktualnościInternat

Rozgrywki w internacie

W dniach 19-22.11.2018r w internacie odbył się  I Turniej Fifa 19 rozgrywany na konsoli gier interaktywnych PS4 PRO. Do turnieju przystąpiło 16 osób. Rozgrywki przebiegły zgodnie z Regulaminem. Do półfinału zakwalifikowały się 4 osoby.

  Mecz finałowy zakończył się wygraną dla Jakuba Chudka, drugie miejsce zajął Sebastian Olszewski, trzecie miejsce wywalczył Kamil Masłowski. Wyróżniono także 4 miejsce, które przypadło Mikołajowi Hołownia. Nagrody sfinansowała Rada Rodziców (I miejsce- torba treningowa, II miejsce- koszulka treningowa, III miejsce- piłka nożna, IV miejsce- album piłkarski).

    Nad całością czuwali sędziowie w składzie Sebastian Różnowicz  i Piotr Kaliszuk oraz wychowawca Agnieszka Wieczorkowska- Dudzik.

    Mamy nadzieję, że Turniej ten wpisze się na stałe w harmonogram imprez organizowanych w internacie, ponieważ zainteresowanie nim jest coraz większe.

Młodzieżowa Rada Internatu