Aktualności

Pierwsza wspólna wycieczka

Kiedy tylko nadarzyła się okazja klasa 1 RT udała się na pierwszą wspólną wycieczkę szkolną. Na początku odbyło się spotkanie z Panem Kazimierzem Martychowcem – właścicielem firmy MK Mikro Energia. Firma znajduje się w Opolu i działa od 2012 roku. MK Mikro Energia jest firmą, która specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji palników działających zarówno w kotłach na paliwo, jak i kotłach olejowych.

Była to ważna lekcja dotycząca palników, montażu czy paliw stałych ale także był to cenny czas zainteresowania nas innymi niż szkolne zajęciami. Bo jak inaczej pokazać  troskę o środowisko, spełnienie najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa czy wydajności? Kiedy już zaczerpnęliśmy wiedzy przyszedł czas na  integrację z kolegami i koleżankami. To właśnie podczas takich wyjazdów rodzą się  pasje i zainteresowania. Ta krótka przerwa dała młodzieży wiele miłych chwil. Był to czas nauki i zabawy, a także zacieśniania przyjaźni oraz niezapomniana lekcja samodzielności.