AktualnościSportUncategorized

Mistrzostwa województwa w drużynowym tenisie stołowym

    26 marca nasi uczniowie wzięli udział w finale województwa lubelskiego w drużynowym tenisie stołowym. Gospodarzem imprezy był Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Do zawodów przystąpili zawodnicy 12 najlepszych drużyn z naszego województwa: I LO Tomaszów Lubelski, II LO Chełm, XXII LO Lublin, ZS Kraśnik, LCKZiU Lublin, ZS2 Lubartów, I LO Włodawa, II LO Lubartów, I LO Hrubieszów, IV LO Łuków, ZSBiO Biłgoraj oraz reprezentacja naszej szkoły – ZSCKR Jabłoń.

    Nasza drużyna w składzie: Kacper Stadnik, Maciej Klajda i Bartłomiej Matejuk zajęła wysokie V miejsce. Warto wspomnieć, że poziom sportowy prezentowany przez zawodników był bardzo wysoki, co tym bardziej daje powód do radości i satysfakcji z osiągniętego wyniku naszych zawodników.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele WF