AktualnościInternat

Mikołajki w internacie

 Kto nie lubi dostawać prezentów? Wszyscy to lubią, a wychowankowie internatu na pewno. I w tym roku Mikołaj o nich nie zapomniał. Z racji tego, że byli wyjątkowo grzeczni i przestrzegali Regulaminu internatu, wszyscy dostali od niego słodkie upominki. Odbyło się to 6 grudnia 2018r. podczas uroczystej kolacji zorganizowanej przez kierownika internatu – Arkadiusza Lotka. Wszyscy mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i jego śnieżynkami. Zainteresowanie sesją było ogromne, zwłaszcza, że towarzyszyła temu wesoła atmosfera.

     W tym roku wyjątkowo grzeczni byli także wychowawcy internatu i zamiast rózg dostali czekolady.

    Rozstrzygnięto także konkurs na najładniejszą świąteczną dekorację pokoju „Gwiazdka 2018”.

     Mikołajowi dziękujemy i z utęsknieniem czekamy na następne prezenty.