Uncategorized

Matematyka 2BT, 2FTP (grupa rozszerzona)

Dzień dobry!

Przez najbliższe lekcje będziemy realizować nowy dział – Trygonometria cz. II. Dział ten obejmuje zagadnienia wyłącznie z poziomu rozszerzonego.

 

Temat: Miara łukowa kąta – wprowadzenie.

 

1. Zapiszcie temat w zeszycie.

2. Wejdźcie na stronę: https://pl.khanacademy.org W zakładce, po lewej stronie: ” zadanie domowe” znajdziecie przypisane do tematu materiały. Proszę obejrzeć filmiki oraz wykonać zadania z „Sprawdź swoją wiedzę – radiany i stopnie”.

Aby potwierdzić swoją obecność na zajęciach proszę obejrzeć przynajmniej dwa filmiki. Waszą aktywność będę na bieżąco monitorować.

 Zgodnie z zapowiedzią, udostępniam link do poprawy kartkówki z równań wymiernych. Piszą Ci którzy jeszcze nie pisali oraz Ci którzy chcą poprawić swoją ocenę: https://www.testportal.pl/test.html?t=TfmcHr47HvyR

W czwartek poprawa sprawdzianu z wyrażeń wymiernych oraz termin dla tych którzy jeszcze nie napisali.W razie problemów i wątpliwości piszcie.

 

Pozdrawiam,
Marlena Lotek