Internat

Internat, grupa IV, 31.03.2020r.

Witam !

Zachęcam Was do wzięcia udziału w akcji promowanej przez panią Urszulę Rądkowską, która dotyczy wykonywania ozdób wielkanocnych. Nie muszą to być pisanki.Wykonywaliśmy takie ozdoby w internacie.Wiem, że potraficie to zrobić, wierzę w Wasze zdolności i inwencję twórczą. Prace manualne mogą uprzyjemnić Wam czas i choć na chwilę odwrócić Waszą uwagę od panującej dzisiaj sytuacji. Myślę, że mnie nie zawiedziecie i do 08.04.2020r. wyślecie zdjęcia wykonanych przez Was „cudeniek wielkanocnych”. Jeśli macie taką potrzebę to kontaktujcie się ze mną poprzez e- dziennik, telefonicznie (503354738) lub na adres:Monika-1966@wp.pl.

Coraz bardziej brakuje mi naszego internackiego życia.

Pozdrawiam Was gorąco , życzę zdrowia – Monika Błaszczak

Ps. Proponuję w wolnym czasie obejrzyjcie następujące filmy : ,,  Medicus” , ,,Proceder”, ,,Piłsudski”,