Akcje samorząduAktualnościSamorząd

Dzień Kobiet w ZSCKR w Jabłoniu.

Obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet rozpoczęły się w naszej szkole już 6 marca 2020 r. W tym dniu dziewczęta z naszej szkoły przecierały oczy ze zdziwienia, widząc swoich kolegów odświętnie ubranych. Chłopcy postarali się, aby płeć piękna na długo zapamiętała tegoroczne obchody. Dla swoich koleżanek i Pań pracujących w szkole przygotowali własnoręcznie  zrobione kwiaty oraz słodkie upominki. Wszystkim udzielił się miły nastrój. Nasi Panowie postanowili też odwiedzić i złożyć życzenia młodszym koleżankom ze Szkoły Podstawowej w Jabłoniu i pracującym tam Paniom. Przedstawiciele Samorządu uczniowskiego przeszli też ulicami Jabłonia, składając życzenia i wręczając kwiaty wszystkim napotkanym kobietom. Odwiedzili też Panie pracujące w miejscowym urzędzie, w banku, ośrodku zdrowia, na poczcie oraz w miejscowych sklepach.

Wszystkim wspaniałym kobietom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia samych dobrych chwil na każdy dzień roku!

                                                     Samorząd Uczniowski