Sport

II Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty Szkół Rolniczych prowadzonych przez MRiRW o puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W dniach 22-23 lutego  w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku odbył się II Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty Szkół Rolniczych prowadzonych przez MRiRW o puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Patronat nad turniejem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi pan Jan Krzysztof Ardanowski.
W turnieju wzięło udział  16 zespołów złożonych z pracowników oświaty szkół rolniczych z całej Polski np. z Karolewa, Sypniewa, Nowosielca, Swarożyna, Chrobrza, Bogdańczowic, Golądkowa, Kowala, Starego Lubiejewa, Hańczowej, Okszowa, Radomia, Janowa, Sichowa Dużego, gospodarz turnieju Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku oraz zespół naszej szkoły w składzie: Marta Harasim-Stańko, Anna Koślińska, Marlena Lotek, Artur Paterek, Tomasz Jaroszkiewicz, Ariel Chilczuk, Robert Dostaw, Krzysztof Jaszczuk, Rafał Stańko.
W pierwszym dniu turnieju w fazie grupowej nasza drużyna rozegrała 3 mecze bez straty seta i przeszła do ćwierćfinału turnieju.

Wyniki grupy B:
ZSCKR Jabłoń – ZSCKR Karolewo 2:0
ZSCKR Kowal- ZSCKR Jabłoń, 0:2
ZSCKR Jabłoń – ZSCKR Janów 2:0

Ostatecznie po 5 rozegranych meczach w tym 4 wygranych bez straty seta nasza drużyna zajęła V miejsce w turnieju, co jest dużym sukcesem.
Nauczyciele wf.