Aktualności

Uczennice Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Z radością informujemy, że uczennice Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu zdobyły wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”. Członkowie jury uznali, iż poprzez cykl fotografii przedstawiających motyle i rośliny, Dominika Czajkowskaw wyjątkowy sposób przedstawiła temat „Piękno otaczającego nas świata”. Także nadmorski krajobraz namalowany pastelami przez Wiktorię Hurkozdobył uznanie organizatorów. Promotorem wrażliwości estetycznej i aktywności artystycznej  było Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie współpracujące z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Gratulujemy!

 

Szkolny organizator konkursu

Anna Gronowska