AktualnościSport

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

05 lutego w naszej szkole odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
Do turnieju przystąpiło 17 uczniów z różnych klas. Komisja w składzie: Mirosław Kusiuk – przewodniczący, Rafał Stańko – sekretarz, Artur Paterek – członek, po przeprowadzeniu turnieju wyłoniła trójkę najlepszych:

 I miejsce zajęła – Alicja Szymczak z klasy II MTP

II miejsce zajęła – Jowita Jakubiuk z klasy III MTR

III miejsce zajęła – Kinga Borowik z klasy I FTP

Uczniowie, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca otrzymali dyplomy i  puchary ufundowane przez Zarząd Gminny Ochotniczej Straży Pożarnej w Jabłoniu, a pozostali pamiątkowe dyplomy za udział w turnieju.    Alicja Szymczak i Jowita Jakubiuk będą reprezentować naszą szkołę na etapie powiatowym.