AktualnościKonkursy

Ogólnopolski konkurs biologiczno-chemiczny dla uczniów szkół średnich pt.: ,,Czuję chemię”.

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w ogólnopolskim konkursie biologiczno-chemicznym.

Konkurs składa się z dwóch etapów: testu wiedzy z zakresu biologii, chemii, dotyczącej tematyki zmysłów człowieka oraz wykonaniu i prezentacji posteru naukowego na temat wybranego zmysłu człowieka. Oba etapy przeprowadzone będą w formie online. Konkurs trwa od 18 V 2022r. Do 17 VI 2022r. Dla zainteresowanych Uczelnia organizuje cykl spotkań online, które przybliżą tematykę konkursową oraz przygotują uczestników do udziału w konkursie.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do szkolnego koordynatora konkursu p. Karoliny Kalińskiej, w terminie do 7 marca 2022r.