AktualnościBiblioteka

Laureaci szkolnego konkursu literackiego odebrali zasłużone nagrody.

W środę 2 marca 2022 r. miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom Szkolnego konkursu literackiego, zorganizowanego przez bibliotekę szkolną z okazji Walentynek.  Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczyła laureatom Pani Dyrektor Agnieszka Piekarska.

Przypominamy, że w zmaganiach konkursowych udział wzięło 11 uczniów z klas: 4 FTM, 4 BT, 3 PT, 3 P4, 2 PT. Konkurs miał formę testu przeprowadzonego online, za pomocą aplikacji quizizz.  Laureatami konkursu zostali:

  1. Anna Gierej, kl. 2 PT
  2. Mateusz Winniczuk, 4 BT
  3. Kamila Lewkowicz, kl. 4 FTM
  4. Aleksandra Łońska, kl. 3 PT

Nagrody dla uczestników konkursu zostały zakupione ze środków NPRCz 2021.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.