AktualnościKonkursyZrealizowane

Już są wyniki Testu Wiedzy o Rolnictwie Ekologicznym!

Organizatorem Testu Wiedzy o Rolnictwie Ekologicznym jest Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu we współpracy z Ministerstwem  Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej. Konkurs składał sie z 2 części. Pierwsza część dotyczyła rozwiązywania testu, natomiast druga – pytań otwartych.

Po długim wyczekiwaniu zostały ogłoszone wyniki Testu Wiedzy o Rolnictwie Ekologicznym. Uczeń klasy 3 B4, który wykazał się największą wiedzą w etapie szkolnym, Paweł Wasilewski, wprawdzie nie został laureatem etapu ogólnokrajowego, ale walczył dzielnie uzyskując znaczące 27,5 punktów. W walce pozostawił za sobą uczniów z 40 szkół. Zabrakło tylko trochę szczęścia. To dowodzi, że uczniowie naszej szkoły  mogą  śmiało rywalizować z uczniami szkół w całej Polsce. Paweł, gratulujemy serdecznie.