Aktualności

II miejsce w kraju naszej sztafety w Biegu Erasmusa

Piąta edycja Biegu Erasmusa odbyła się 24 września 2021 r. pod hasłem: „Bijemy rekord Polski!” Wydarzenie organizowane przez Narodową Agencję programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności odbyło się w formule zdalnej w całej Polsce i polegało na rywalizacji 4 osobowych drużyn. Zadaniem uczestników było przebiegnięcie jak najdłuższego dystansu w 60 minut. Zawodnicy sami decydowali jak długi dystans pokona każdy z nich. Nasza drużyna w składzie Konrad Syryjczyk, Mikołaj Hołownia, Ariel Chilczuk, Arkadiusz Lotek oraz rezerwowy Daniel Kruk pokonała łącznie 18,06 km. Oficjalne wyniki rywalizacji ogłoszono dopiero w grudniu 2021 r. W Biegu Erasmusa wzięła udział rekordowa liczba uczestników. Ustanowiono rekord Polski w kategorii ilości zawodników biorących udział w wirtualnym biegu w ciągu 24 godzin. Reprezentacja naszej szkoły uzyskała II miejsce w kraju wśród osób dorosłych.

Serdecznie gratulujemy!