Aktualności

„Zróbmy coś osobno, jednak wspólnie”

W tym roku Święta Wielkanocne będą wyglądały nieco inaczej. Znaleźliśmy sposób, by być razem w tym okresie. Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły przygotowali dekoracje świątecznie bez wychodzenia z domu.  Niektórzy znaleźli w nim materiały dekoracyjne, inni wykorzystali to, co akurat mieli. Zaangażowali domowników i powstały różnorodne dekoracje – małe i duże, wyklejane i malowane, tradycyjne i oryginalne. Najważniejsze, że własne. Mamy nadzieję, że chwile spędzone na przygotowaniach pozwoliły oderwać się od tego, co wokół, a czas spędzony z bliskimi na zawsze pozostanie w pamięci. Dzięki wspólnej akcji możemy być jak zawsze RAZEM, spotkać się „w sieci” i wspólnie spędzić te święta.

Zapraszamy do obejrzenia galerii. Życzymy miłych i zdrowych świąt.