Aktualności

Zaproszenie na szkolenie „Zasady przyznawania płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego w 2021 roku: e-wniosek”

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Parczewie zaprasza serdecznie uczniów ZSCKR w Jabłoniu,  na webinarium „Zasady przyznawania płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego w 2021 roku: e-wniosek”.

W trakcie szkolenia będzie można dowiedzieć się o nowych zasadach przyznawania płatności bezpośrednich oraz sposobach wypełniania wniosku w formie online,  płatnościach dobrostanowych i działaniach rolnośrodowiskowych.

Szkolenie odbędzie się 24 marca (środa) o godzinie 12.

Zapisu na szkolenie proszę dokonać do poniedziałku, u organizatora Pani Karoliny Kalińskiej za pośrednictwem e-dziennika. W wiadomości proszę podać swój adres e-mail oraz numer telefonu.

Karolina Kalińska