Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Po raz kolejny kończymy rok szkolny, tym razem był on dla nas wszystkich szczególnie trudny. Pojawiły się przed nami nowe wyzwania, którym musieliśmy wspólnie sprostać. Udało nam się przezwyciężyć te trudności.

Drodzy Uczniowie, jestem dumna z osiągniętych przez Was wyników oraz z Waszej chęci  zdobywania wiedzy. Dziękuję Wam za sumienną pracę, wytrwałość i troskę o dobre imię szkoły.

Drodzy Nauczyciele, rok szkolny 2019/2020 postawił przed nami nieoczekiwane wyzwanie w realizacji procesu edukacyjnego w formie zdalnego nauczania. Jestem dumna, że sprostaliście Państwo tej próbie i wspieraliście uczniów w tym szczególnym czasie.

Dziękuję Pracownikom ZSCKR w Jabłoniu za trud wkładany w codzienną pracę. Jestem wdzięczna za zaangażowanie, za solidne i rzetelne wykonywanie wszystkich zadań, nie tylko tych obowiązkowych.

Życzę wszystkim członkom społeczności szkolnej, aby nagrodą za wytężoną pracę był udany i bezpieczny wypoczynek. Wierzę, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił w kolejnym roku szkolnym.

Drodzy Rodzice, rok szkolny 2019/2020 wymagał od Was szczególnego wsparcia i wyrozumiałości. Dziękuję za zaangażowanie, podejmowanie różnorodnych działań we współpracy ze szkołą i dla dobra całej społeczności szkolnej. Dziękuję za ogrom pracy, którą włożyliście Państwo  towarzysząc swoim dzieciom w tej szczególnej sytuacji. Z nadzieją, że spotkamy się we  wrześniu, życzę również Państwu udanego i zasłużonego wakacyjnego wypoczynku.

Wszystkim gratuluję i życzę udanych wakacji oraz bezpiecznego powrotu do szkoły.

Agnieszka Piekarska

Dyrektor ZSCKR w Jabłoniu

 

List Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

List Ministra Edukacji Narodowej