Aktualności

Zakończenie roku szkolnego.

Dziś uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2021/2022. Podczas uroczystości Pani Dyrektor Agnieszka Piekarska wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzicom listy gratulacyjne. Podziękowała wszystkim za ich pracę i zaangażowanie oraz gratulowała osiągnieć. Nauczycielom i pracownikom podziękowała za ich pracę i zaangażowanie a rodzicom za bardzo dobrą współpracę. Słowa pożegnania skierowała także do Pań Marii Korpysz – nauczyciela przedmiotów zawodowych i Małgorzaty Panasiuk – pracownika obsługi, które z końcem roku przechodzą na emeryturę. Pani Dyrektor podziękowała za lata pracy pełne oddania i zaangażowania. W imieniu całej społeczności szkolnej życzyła paniom wielu pięknych dni, odpoczynku i realizacji wszystkich planów.
Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor zaprosiła uczniów na spotkania z wychowawcami i życzyła wszystkim udanych wakacji.