Uncategorized

Zajęcia z wychowawcą Kl. III CB

Temat: Wystawienie propozycji ocen z zachowania.

Dzień dobry.

Niedawno zostaliście zapoznani z propozycjami ocen klasyfikacyjnych rocznych z poszczególnych przedmiotów. Przypominam, że macie możliwość poprawy proponowanej oceny według procedur, które zostały opublikowane na stronie szkoły w zakładce zdalne lekcje 3CB.

Od 1 czerwca w szkole organizowane są konsultacje z nauczycielami skierowane do wszystkich chętnych uczniów. Zachęcam do uczestnictwa w nich – harmonogram konsultacji został opublikowany na stronie szkoły.

Już niedługo kończycie szkołę i otrzymacie świadectwa. Proszę Was o pomoc w wystawieniu oceny z zachowania. W obecnych warunkach nie może to odbyć się w szkole więc wszystkich poproszę o samoocenę i propozycje oceny dla samego siebie.

Pomocna będzie KARTA SAMOOCENY

Wypełnioną kartę proszę odesłać.

Anna Lisiecka