Uncategorized

Zajęcia z wychowawcą Kl. III CB

Temat: Analiza realizacji obowiązku nauki zdalnej. Sprawy bieżące.

 

Zagadnienia:

  • uczestnictwo w zdalnych lekcjach
  • przesyłanie i terminowość przesyłania prac
  • informacje od innych nauczycieli
  • egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Przypominam Wam o obowiązku zdalnej nauki, niektóre osoby z klasy sumiennie uczestniczą w zdalnych lekcjach, za co im dziękuję. Otrzymuje informację od innych nauczycieli, że niektóre osoby nie przesłały żadnej zadanej pracy. Jest to niepokojące ponieważ do 24 maja 2020 r. będą wystawione propozycje ocen końcoworocznych. Proszę więc sprawdzać w dzienniku swoje oceny. Apeluję do osób, do których przesyłałam informację o braku prac, aby przesłali zaległości. Dotyczy to w szczególności przedmiotów: technika w rolnictwie, matematyka, zajęcia praktyczne, WOS. Pamiętajcie, że najpierw musicie być klasyfikowani, a dopiero potem możecie przystąpić do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Uwaga

Ustalony jest termin egzaminu potwierdzającego kwalifikacje
w zawodzie w sesji czerwiec-lipiec 2020 r. Szczegółowe informacje wyślę imiennie poprzez dziennik elektroniczny.

 

W razie pytań jestem do waszej dyspozycji.

Anna Lisiecka