Uncategorized

Zajęcia z wychowawcą kl. I CB

07.05.2020

Temat: Niebezpieczeństwo w sieci. Jakie zagrożenia niesie za sobą Internet.

Dzień dobry!

Dzisiejszy temat zajęć poświęcimy omówieniu zagadnień związanych z niebezpieczeństwem, które czyha na nas w sieci. Internet jest obecnie jednym z najbardziej popularnych medium wykorzystywanym w niemalże wszystkich dziedzinach życia. Dzięki niemu mamy szybki i łatwy dostęp do wiadomości, informacji kulturalnych, sportowych, wiedzy fachowej a nawet usług. Surfując w internecie musimy mieć się na baczności. Lekceważąc niebezpieczeństwa płynące z sieci możemy napytać sobie biedy.

Zapoznajcie się z treścią materiału, który dla Was przygotowałem:

07.05.2020 – plik do pobrania

W razie pytań piszcie do mnie przez e-dziennik

Pozdrawiam

Artur Paterek