Uncategorized

zajęcia z wychowawcą II BT

02.06.2020.

Dzień dobry. Kilka dni temu zostaliście zapoznani z propozycjami ocen klasyfikacyjnych rocznych z poszczególnych przedmiotów oraz propozycją oceny z zachowania. Przypominam, że macie możliwość poprawy proponowanej oceny według procedur, które zostały wam przesłane.

Od 1 czerwca w szkole organizowane są konsultacje z nauczycielami skierowane do wszystkich chętnych uczniów. Zachęcam do uczestnictwa w nich – harmonogram konsultacji został opublikowany na  stronie szkoły.

Do zakończenia zajęć edukacyjnych pozostało już naprawdę niewiele czasu, dlatego warto zmobilizować siły i popracować nad osiągnięciem jak najlepszych wyników – czego bardzo wam życzę.

W razie jakichkolwiek problemów i pytań pozostaję do waszej dyspozycji.

Pozdrawiam – Katarzyna Nowak