2PT (Tech)Zdalne Lekcje

zajęcia z wychowawcą

18.05.2020r.

Temat: Międzynarodowy Rok Zdrowia Roślin.

W związku z Międzynarodowym Rokiem Zdrowia Roślin w Polsce i na całym świecie chciałabym włączyć całą społeczność naszej klasy w działania informacyjno-promocyjne, mające na celu podniesienie świadomości nt. zdrowia roślin.

Zachęcam Was do obejrzenia prezentacji “Chroniąc rośliny, chronisz życie”

PREZENTACJA Rok-zdrowia-roślin

Proszę o systematyczne wywiązywanie się z obowiązku nauki zdalnej. Nauczyciele będą informować Was o przewidywanych z poszczególnych przedmiotów. Proszę jak najszybciej nadrabiać ewentualne zaległości i poprawiać oceny. Zawsze możecie kontaktować się ze mną telefonicznie, przez dziennik lub na adres: radkowska.zsckrjablon@gmail.com

Pozdrawiam

Urszula Rądkowska