Uncategorized

zajęcia z wychowawcą 1 FTR

Temat na 08.04.2020r.: Tradycje i zwyczaje wielkanocne.
Drodzy Wychowankowie,
Tegoroczne święta będą wyglądały zupełnie inaczej niż w latach poprzednich. Z powodu epidemii zmuszeni jesteśmy pozostać w domach i zrezygnować ze spotkań rodzinnych, ale nie powinniśmy rezygnować z tradycji i zwyczajów wielkanocnych.
Pozostając w swoich domach możecie przygotować się do Świąt Wielkiej Nocy i własnoręcznie wykonać np. pisanki czy ozdoby wielkanocne na świąteczny stół.
Zachęcam Was również do wzięcia udziału w naszej szkolnej akcji „Zróbmy coś osobno, jednak wspólnie”. Wykonaj samodzielnie albo z rodziną pisankę, zrób zdjęcie i prześlij je na adres pisanka.jablon@gmail.com

Proponuję, abyście na dzisiejszych zajęciach obejrzeli film o tradycjach i zwyczajach wielkanocnych https://www.youtube.com/watch?v=9wW8DeVVvPI

Drodzy Wychowankowie życzę, aby w nadchodzące Święta Wielkanocne zniknęły wszystkie Wasze troski, problemy i zmartwienia, a Zmartwychwstały Chrystus niech przyniesie Wam i Waszym najbliższym zdrowie, spokój i radość.
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych!

Justyna Hawryluk